| Lora1 a întrebat:

Testele initiale se pot trece in catalog?

7 răspunsuri:
| ramo25 a răspuns:

DA! Sunt absolut sigura. Profesoara de chimie ne-a zis ca asa a fost informata la sedinta de azi. Notele se pot trece in catalog pentru ca unii elevi au dat foaia goala doar asa in bataie de jocstraight face deci asta se face pentru a-i stimula pe elevi sa rezolve testul ca profesorii sa vada cu adevarat cat stie fiecarerolling eyes Dar asta depinde de fiecare profesor. Cel putin asa e la mine la liceuhappy (si eu sper sa scap, am luat 2 sau 3 la geografielaughing )

| IreneSweetGirl a răspuns:

Normal este sa nu se treaca, ele fiind oar pentru a vedea nivelul elevului. dar depinde de profesori. unii le trec, unii le trec sau nu le trec, dupa comportamentul elevilor! SucceS!

| Euletitia a răspuns:

Buna! depinde de profesor. La noi in scoala unii profesori le-au trecut, altii nu. Mult succes iti doresc!

| simonafrumoasa a răspuns:

Scrie clar in regulament, am vazut eu cu ochii mei ca profesurul cu care faci materia respectiva iti pote trece nota in catalog doar daca vrea. asa este la noi. asa ca vedeti cum va comportati ca sa nu va ardeti happy pa pa! succes mult! PUP!

| Georgy98 a răspuns:

Daca profesorul vrea, da! Normal nu s-ar trece dar asta depinde de profesor si am auzit ca aceste teste nu sunt deeaparat obligatorii...

| AleWhatever a răspuns:

Doar daca vrea profesorul. Mai am profesori care spun ca daca vrem, ne-o trece.

| Alexandra121 a răspuns:

Este in functie de fiecare profesor. normal ar fi sa nu se treaca