| andra4u a întrebat:

Teza la istorie sau la geografie? Pentru ce optati?

Răspuns Câştigător
| Deny1333 a răspuns:

Eu am dat la istorie, a fost prea uşor... în 20 de minute am terminat teza. happy

7 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Eu am dat la istorie.

| itscloudyoutside a răspuns:

La istorie avem un profesor care nici nu vine la ora, iar cand vine scriem 3-4 lectii intr-o ora pe care ni le da cuvant cu cuvant din carte. Deci eu am dat la geografie (la fel ca toata clasa). Si a fost usor. happy

| JoMo a răspuns:

Eu o sa aleg istoria. Vreau sa intru la Stiinte Sociale:X

| Amy_9541 a răspuns:

CLAR ca geografie! La istorie trebuie sa inveti mii si mii de ani si mie mi se pare mult mai greu! Succes pentru orice ai opta!:Xbig grin

| Corina2 a răspuns:

Geografie, clar! laughing

| iulikutzapisicutza a răspuns:

Istorie e mult mai simplu a geografie trebuie sa inveti 200 de lectii si datele trebuie sa fie exacte (ex daca scrii k are inaltimea 1890m si are 1897 nu iti ia in consuiderare) in timp ce la istorie poti scrie in loc de anul 1867 sec XIX deci iti spun eu e mult mai usooor sper ca ti-am fost de ajutor pup:*

| Leyla1231 a răspuns:

Istoriesmug