| thegreatgatsby a întrebat:

The Twilight Saga Eclipse... ce v-a placut, ce nu v-a placut?
Team Edward sau Jacob? ( team Seth for the win >: ) laughing)

(PS : Edward sigur nu e vampir, tipul asta traieste in padure, nu omoara oameni si sclipeste... e o zana :O ) rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| pedaladeacceleratie a răspuns:

M-am dus in prima zi la filmlaughing Eram curios, citisem toate cartile. Mi-a placut ca a respectat cartea mai bine ca New Moon, dar tot primul ramane preferatul meu. Nu mi-a placut atunci cand a omorat-o Edward pe Victoria, parea prea fals, adica parca era sticla...
Cat despre team... team Rileylaughing

4 răspunsuri:
| thegreatgatsby explică:

@ForsakenAngel N-am nevoie de investitiile tale, am nevoie de un raspuns la intrebare! laughing

| thegreatgatsby explică:

@gEn. N-aM NuMe Uite-te la poza mea

| BellsC a răspuns:

Nu mi-a placut ca Bella il placea si p Jake! x(
In schimb mi-a placut totwinking
Si Edward...:X:X:X:X:X:X:X

| pitikaaaa a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut partea cand Bella i-a cerut lui Jacob s-o sarute.Si mi-a placut tot nu a fost ceva ce sa nu imi placa.happy
Cel mai mult imi place Edward
Si da Edward e vampirlaughing