| iza03zu a întrebat:

Ti-ai cunoscut iubirea sau esti pe cale...Asi vrea sa vad mai multe intamplari... Cea mai tare sau frumoasa primeste funda mssss pup:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Ana a răspuns:

Mi-am cunoscut iubirea de acum 4 ani si sunt foarte fericita, mai fericita ca oricand love struck

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Pe naibii...
De unde sa stiu daca sunt pe cale?
E ilogic.
Nu stiu ce se va intampla maine, poimaine, raspoimaine.
Totusi... dragostea nu e de mine.Sunt prea rea ca sa ma iubeasca cineva.

| Biencush a răspuns:

Da, am descoperit iubirea deja de multi ani. E asa frumos sa stii ca exista un suflet care traieste pentru tine si ca ar face orice sa fii fericita! Nu are importanta imprejurarea in care ne-am cunoscut, a fost total intamplator, dar daca nu era sa fim acolo in acelasi timp, in acelasi loc, nu ne-am fi cunoscut niciodata! Doar destinul, sau Dumnezeu ne-a adus impreuna si ne-a ajutat sa ne indragostim!
Sa cunoasca toti iubirea si sa fie fericiti asa ca mine!