| alexandramara a întrebat:

Povestiti-mi intamplari care v-au impresionat, respectiv persoane.Cea mai frumoasa primeste funda!happy

Răspuns Câştigător
| Doηηa a răspuns:

Mama mă impresionează mereu, o iubesc enorm.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine... laughing ma impresioneaza profesorii cum cer de la noi atat de multe sa stim iar noi nu retinem nici macar o singura materie. laughing

| Rührselig a răspuns:

M-a impresionat cum un singur om a cucerit aproape toată lumea cunoscută în doar 12 ani, distrugând un imperiu creat timp de secole, în doar 6-7 ani. Desigur mă refer la Alexandru Macedon III

| alexandramara explică (pentru Rührselig):

Frumos! Multumesc pentru raspuns.