| sorin a întrebat:

Ti ai indeplinit visul?

23 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu...si nici nu cred ca se va implinii...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Inca nu, dar sper sa mi se indeplineasca cat mai repede love struck

| elena a răspuns:

Astazi? Da.

| carminaburana43 a răspuns:

Inca nu pe deplin doar pe jumatate. Cealalta jumatate sper sa-l realizez in urmatorii 5-6 ani.

| anaid a răspuns:

Visul meu ar trebui sa se indeplineasca exact cand mor si fara caterincawinking

| Pho3nix a răspuns:

Inca nu, dar nu voi ceda.

| cioko19 a răspuns:

Nu. eu am mai multe vise:d. si voi lucra din greu ca sa mi le indeplinesc love struck

| SweetCandy a răspuns:

Inca nu...ar fii prematur...happy

| sorin explică:

Andreig da i frate drumu de aici vezi cu chibritul ala sa nu te arzi, daca raspuzi la toate intrebarile la caterinca nu te mai baga frate.

| sorin explică:

Eu inca nu dar sper cu timpul sa il pot indeplini

| Swabia a răspuns:

Nuuuucryingcrying(...azi trebuia sa pornesc in Belgia...am asteptat vacanta asta de cand s-a terminat cealalta de 3 luni... dar nu m`au mai lasat parintii deoarece am gastrita! tocmai acum!cryingcrying(...culmea!

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Care dintre ele? ca am mai multe... da nu, nu mi-am indeplinit inca

| andreig a răspuns:

Majoritatea da... da lasa intrebarile ca ai corigenta aia ma laughing

| Lumy a răspuns:

Da, mi l-am ideplinitlove struck

| christabell a răspuns:

Am avut mai multe visuri. Unele s-au implinit exact cum mi-am dorit, altele partial.Care nu s-au concretizat inca, se pare ca nu erau chiar f.importante,insa "lucrez " la ele.

| iulia_5454 a răspuns:

Nu in totalitate dar e pe cale sa se implineasca(imi doresc sa fiu implinita personal si profesional)
pe plan profesional am terminat facultatea, am un job bun, iar in plan personal sunt cu cineva(suntem la inceput)si se pare ca lucrurile incep sa devina serioase si sunt foarte happy(nu am mai fost de mult)

| ubitzika a răspuns:

Inca nu mai am putin si reusesc.love struck dar tu?

| alexandra_1780 a răspuns:

Da, dar sti cum e.in timp mi s-a indeplinit mult doritul vis, altele se infiripau deja in capusorul meu, asa ca intotdeauna o sa fie cate un vis de indeplinit.

| x_8092 a răspuns:

Nu sad din pacate nu am curajul necesar pentru a face primul si in acelasi timp ultimul (sper) pas :-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu, dar nu ma las tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar cu multa munca si multumindu-i "inspiratiei divine" ca mi-am gasit calea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu...mai am de lucrat putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.deja imi fac alte planuri pentru urmatorii 45 de ani. pentru astia de-i am acum 45. da mi-am indeplinit toate visele.