| LCD a întrebat:

Ti-e draga persoana respectiva, ti la ea, ii arati asta, o vrei langa tine, stie ce simti pentru ea (dar spune ca nu stie), cu toate astea ea nu simte aceleasi lucruri pentru tine.ATUNCI, de ce o mai vrei?

4 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Daca iubirea nu e reciproca si face pe indiferenta, atunci iti vezi de viata ta in continuare, dragoste cu sila nu merge.Nu-i poti impune anumite lucruri.

| 16.laura.16 a răspuns:

O mai vrei pentru ca nu stii sa accepti un refuz, pentru ca ceea ce nu poti avea e ma dezirabil, pentru ca e o provocare ...Pentru ca nu se lasa greu.Cand o vei avea vei realiza ca nu e ceea ce ti-ai dorit!

| Anonim_3812 a răspuns:

De mere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar, de ce omai vrei? Ne aduci o constatare nu o intrebare. Next.