| JamesWatson a întrebat:

Știe cineva un site sau ceva unde pot gasit acel # care se pun la pozele de pe Instagram
De exemplu faci o poza la un hamburger
Si pui #hamburger #delcios... etc.
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Maxxxi a răspuns:

Salut! Eu folosesc acest site:

https://www.all-hashtag.com/top-hashtags.php

E usor de folosit si ceea ce imi place cel mai mult este ca poti creea hashtag-uri (vezi in partea de jos a paginii)doar inserand cuvantul din domeniul care te intereseaza si site-ul iti va genera o multime de hashtag-uri referitoare la acest cuvant.Sunt sigur ca o sa-ti placa! O zi faina!

| JamesWatson explică (pentru Maxxxi):

Wow suepr tare.
Mulțumesc mult!
La fel!

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Poti sa le pui si tu, nu iti trebuie neaparat site. Pur si simplu pui ce se potriveste pozei.

| Andreeush a răspuns:

Îl găsești la tastatura telefonului, unde sunt semnele de punctuație, simboluri, emoticoane etc.