| nervous a întrebat:

Tigarile glammour sunt tari? fumez nu incepeti sa imi spuneti sa nu fumez nu imi pasa de viata.

3 răspunsuri:
| virus5381 a răspuns:

Rockstar sper ca nu te referai la Pall Mall slim laughing Marlborro Kent Dunhill sau trabuc asteas bune frate laughing.
P.S : si eu fumez si nici mie nu imi pasa nu stiu cat de viata de ii sa mor, mor de ii sa mai traiesc un pic mai fumez un pic sa mor rolling on the floor
A aproape am uiat daca te apuci si de baut (ocazional) recomand palinca de casa si alexandrionu laughing

| iuly9 a răspuns:

De acord cu virus5381 laughing

| Rockstar_9495 a răspuns:

Fumeaza Kent Lung, Damidolf, Dunhill Negru sau Albastru asteas tari! P.S. : Si Pall Mall! happy