| AnneMarie78 a întrebat:

Toata lumea spune ca aparentele nu conteaza, nu mint.mie una imi pasa de fizic. Voua cum va place?

Răspuns Câştigător
| DiavolitaIzZI a răspuns:

Pai conteaza si aspectul da poate fi si fat frumos din lacrima scuza.mi expresia daca e prost precum gardul.Mie sincer mi se rupe de parerile altora, sa fie dragutel si sa aiba simtul umorului obligatoriu si trebuie sa te orientezi sa ai si lucruri in comun cu respectivul.Eu zic sa nu iti alegi 'o carcasa' pentru ca de astia extraordinar de frumosii nu e absolut nimic.winking

| AnneMarie78 explică (pentru DiavolitaIzZI):

Da asa e..ai dreptate:*

2 răspunsuri:
| Glamglamorous a răspuns:

Da...sunt de acord cu tine, ei spun asta doar sa para draguti si pentru. mine conteaza mult fizicul dar si inteligenta, sfatul meu e sa fi sincera, eu de obicei spun lucrurile in fata! Tine.o tot asa happy Fundita?