| razaila a întrebat:

Toate reclamele alea cu gumele de mestecat sunt adevarate? Ca iti fac dintii mai albi si ii curata?:d sau sunt niste prostii?

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Este fraiereala curata. Pentru ca guma Orbit, sau oricare ar fi ea, nu are acest rol, de ai curata si albi, ci de a ne mentine respirata proaspata. Daca vrei sa ai dintii curati si albi, este simplu : spala-te pe dinti de 3 ori pe zi. big grin

7 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Nu e adevarat, crezi ca daca mananci o guma gata ai dintii albi? oh go on nu e deloc asa.gumele iti reimprospateaza respiratia

| shtephie a răspuns:

Yo zic ca nu-i adevarat! happy

| TiinutsS:╳DiiiD a răspuns:

Nu sunt adevarate.Fiecare producator isi face reclama produselor lui, ca lumea sa le cumpere.happy

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Ar fi super sa fie realsaddar mai repede iti strica smaltul dintilor decat sa-i albeasca sau sa-i curetehappy!

| HappyUserUnknown a răspuns:

Singurul lucru ca imi face guma de mestecat, pe langa faptul ca imi improspateaza respiratia, este ca imi da dureri de stomac big grin. Daca vrei dinti mai albi, da-te cu bicarbonat de sodiu tongue

| teodoram a răspuns:

Nu sunt adevarate. normal happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste prosti, sa te faca sa dai bani pe ele, da intr-adevar dinti tai vor fi mai albi dar se va distruge recent