| cristiannn_8836 a întrebat:

Toate visati baiatul perfect! spuneti cum ati vrea sa fie, cum sa arate, sa aiba bani sau nu?, ce fel de personalitate sa aiba, ...etc.

Răspuns Câştigător
| Monica a răspuns:

Salut cristiannn.
As putea spune ca nu am nu stiu ce preferinte materialiste, in privinta asta.Nu ma preocupa.
Baiatul perfect, din punctul meu de vedere, trebuie sa fie Sincer, de incredere, iubitor, realist ...deloc superficial, fals sau alte aberatii de genul.
Din punct de vedere fizic, nu ma pasioneaza in mod special.Conteaza sufletul. Cel putin, eu asta admir la o persoana.
Personalitatea dura, sa stie ce vrea de la viata.sa fie matur.
.

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Aspect fizic ingrijit(parca ar fi matrimonialelaughing)N-am pretentii la capitolul asta.Sa fie destept, nu inteligent. O minte luminata e destul in casalaughing
Bani putem face si impreuna daca ne merg dovleciihee hee
O personalitate maleabila e idealadevil

| pwp a răspuns:

Baiatul perfect in cazut meu ar trebui sa fie frumos, sa aiba multi bani(sunt materealista), sa fie inalt si slab, sa fie sincer, amuzant, iubitor, matur.

| AnonimA a răspuns:

Eu nu visez la baiatul perfect laughingadica ma refer la faptul ca as vrea mai bine sa aiba defecte in exterior la fata la corp etc... dar nu in interior sa imi fie fidel sa ma respecte sa ma iubeaasca...nu vreau sa fie nici bogat nici sarac destul inkat sa ne facem amn2 in cont

| Monica a răspuns:

Salut cristiannn.
As putea spune ca nu am nu stiu ce preferinte materialiste, in privinta asta.Nu ma preocupa.
Baiatul perfect, din punctul meu de vedere, trebuie sa fie Sincer, de incredere, iubitor, realist ...deloc superficial, fals sau alte aberatii de genul.
Din punct de vedere fizic, nu ma pasioneaza in mod special.Conteaza sufletul. Cel putin, eu asta admir la o persoana.
Personalitatea dura, sa stie ce vrea de la viata.sa fie matur.
.

| Monica a răspuns:

Scuze ca l-am lasat de 2 ori blushing

| Laurici :x a răspuns:

Sa ma iubeasca la fel de mult cum il iubesc eu, sa ma inteleaga si sa fie dragut si frumos!

| Tigrilă a răspuns:

@andreutza_draguta m-ai nimeritlaughing

| KatyKat a răspuns:

... mie sincer imi plac baietii simpatici si deshteptzi. si sa ma iubeasca si sa tie la mine, mereu sa ma ajute si sa am incredere in el MEREU, nu e numai decit sa aiba bani, daca mi-e un bun prieten sau iubit, asta imi trebuie IUBIREA si PRIETENIA, nu BANII sau altceva, "cum sa arate?" pai as dori nu chiar inalt dar nici josut,, normal, dragut, cu ochi albashtri sau negri - negri, cu parul blond sau negru, "eu ador asa baieti" :X, si cred ca ar fi de ajuns))

| Andreeutza_Dragutza a răspuns:

In primul rand sincer, grijuliu si iubitor.Nu e nevoie sa fie bogat, ca aiba parul saten si ochii albastri.Baiatul visurilor tale cum arata?

| Anonim_8992 a răspuns:

Nu stiu. trebuie sa`mi placa de el.sa ma atraga si sa ma faca sa imi doresc sa stau cu el tot timpu`.sa fie iubitor si realist.thinking sa ma faca sa rad pentru ca dk cineva te face sa razi il placi din ce in ce mai mult. sa ma simt bine in prezenta lui.nu stiuthinking nu pentru spune exact.depinde.