| ѕოiℓεƒօгოεεℒԾѴℰ a întrebat:

Heyy.Intrebarea le este adresata fetelor. Voua ce fel de baieti va plac? Cum visati sa arate baiatul perfect? Va rog fara rautati.
Dau funda pentru cel mai frumos raspuns si vot pentru celelalte!
V-am pupat :*

Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Eu sunt foarte pretentioasabig grin
Trebuie sa fie sincer,intelegator,fara fite de sef,sa formez impreuna cu el un intreg,o echipa, sa ne completam reciproc si cel mai important mi se pare faptul ca el nu trebuie sa fi avut pe alta inaintea mea(sau fie, MAXIM una de care sa se fi despartit din motive bine intemeiate)

6 răspunsuri:
| dany3la a răspuns:

Eu visez la un baiat frumos,cu ochi caprui,saten sau blond, sa fie inteligent, inalt si ma faca sa rad.Sa fie vedeta,in special actor(nu conteaza daca de fime,telenovele sau teatru),sa stie sa ma resfete,sa fie alaturi de mine si la bine si la rau, si sa stie sa danseze.
Nu ca sunt superficiala cand am spus ca vreau sa fie in special actor, am zis doar ca asa are sanse sa-l vada mai multe persoane si sa fie mai popular.Nu ca nu-mi placa banii, oricui ii plac banii hai sa fim seriosi dar nu vreau sa innot in ei dar sa ma stiu asigurata pe viitor.

| deutza_3778 a răspuns:

Sincer baiatu perfect nu exista si chiar daca ar exista pote nu ne-ar placea de el.
Mie imi plac baieti mai rebeli dar carora sa le pese de tine.
Cum vreau eu sa arate?! Pai sa fie blond sau brunet cu creasta sau tepi :X ochi albastri sa fie cat mine la inaltime sa poarte haine potrivite unui rebel :X.

| TheStranger a răspuns:

Baiatul ideal? day dreamingHmmm, greu de gasit, mie mi-ar place sa fie brunet, ochii albastri, sa fie inalt, intelegator, sa ma iubeasca pentru ceea ce sunt, sa ma ajute, sa fie alaturi de mine la bine si la rau, sa fie inteligent, romantic, fidel, sincer, si cel mai important: sa fie credincios (sa creada in Isus...)day dreaming Vreau sa fie asa cum vrea Dumnezeu, cum crede El ca e mai bine.

| Reigns a răspuns:

Hmmm thinking, baiatul perfect... sti nu exista niciun baiat perfect, de fapt nici un om nu ii perfect... "baiatul meu perfect" = este cel care ma iubeste sincer si mi-o spune si nu ma insala atunci o sa fie perfect pentru mine

| Reigns a răspuns:

Hmmm thinking nu exista baiat perfect si oricum prea multa perfectiune plictiseste ( parerea mea )... 'baiatul meu perfect' ar fi biatul care cand zice "te iubesc" sa o spuna din suflet si sa simta asta numai pentru mine

| alinutza_3646 a răspuns:

hi! baiatul ideal pentru mine ar fi acel baiat care sa stie sa ma iubeasca, si sa stie sa pretuiasca ceea ce are si sa fii sincer!winking