| mat31new a întrebat:

Hey wave am o intrebare pentru fete; cum va place sa fiti cucerite, si cum ati vrea sa arate baiatul acela la care visati?

14 răspunsuri:
| Vrajitor a răspuns:

Ca mineeeeeeee:X laughing), glm.

| anamaria0974 a răspuns:

In primul rand sa fie un baiat cu bun simt si sa nu se grabeasca prin a ma cuceri sa-mi fie prieten bun si sa stie cum sa isi faca observata prezenta adica atunci cand il vad sa fiu bucuroasa ca il vad nu sa am alte sentimente si in al doilea rand niciunei fete nu-i place sa fie jicnita de un baiat asta e cel mai penibil lucru parerea mea poate alte fete gandesc altfel sper ca te-am ajutat :*

| mat31new explică (pentru anamaria0974):

Sa zicem ca esti in parc cu prietenele tale si vine un baiat, se pune pe banca langa voi si intra in vorba cu voi, ai vrea sa vorbesti cu el sau ti se pare un strain si nu vrei sa il cunosti?

| anamaria0974 a răspuns (pentru mat31new):

Pai depinde daca chiar nul cunosc deloc nici din vedere nici sa-mi fi facut cineva cunostinta cu el poate ca nu as vrea sa fac cunostinta cu el si l-as considera un strain dar de asemenea daca se poarta frumos si nu vrea decat sa facem cunostinta si sa ne cunoastem mai bine de ce nu? si cine stie poate voi ajunge chiar sa-mi placa

| Aurelian0709 a răspuns:

Pff când va aud, "băiat draguț" "frumos"... Părerea mea este ca frumusețea nu va, va aduce fericire. Voi fetele aveți prea multe cerințe, pentru ceea ce sunteți.

| Lette a răspuns:

Hey! Mie mereu mi-a placut sa fiu curtata dar nu am fost niciodata „cucerita". Iubesc sa mi se faca avansuri dar in limita bunului simt. Poti sa o cuceresti in spirit de gluma, mi se pare foarte simpatic.Despre baiatul visurilor mele...stiu ca nu exista, dar inca sperlaughing. El-baiatul visurilor- e inalt si brunet cu ochii albastri(asta se poate schimba, nu pun accent pe fizic), ii plac copiii si e foarte romantic.In fiecare weekend iesim la plimbare ba chiar la picnic.Organizeaza totul pana la cel mai mic detaliu si ma face sa rad mereu.Cam atat. Cer prea mult?laughing

| mat31new explică (pentru Lette):

Exact asa ma gandesc si eu. stiu limita, eu nu pun mana pe fund sau in alte parti si nu fac misto de fata nici nu vorbesc despre sex. inalt sunt laughing si e ciudat ca am doi frati si amandoi au ochii albastri dar eu am ochii caprui spre verde (putin). copii, un dar de la viata, cum sa nu-mi placa.

| Lette a răspuns (pentru mat31new):

Si ce propui?laughing Ma bucur pentru tine atunci, esti un MAAARE norocosbig grin

| mat31new explică (pentru Lette):

MAARe, chiar asa laughing

| Lette a răspuns (pentru mat31new):

Hihibatting eyelashes

| llMeltingyoull a răspuns:

In primul rand trebuie sa fii ingrijit cel putin mie imi place atunci cand un baiat miroase a parfum. In al doilea rand, pai fii tu insuti, adica incearca sa nu fii grosolan si chestia cu cuceritul o sa o capeti in timp daca iesi cu cat mai multe fete, momentan poti sa spui niste glumite dragute si sa zambesti eventual.
Trebuie sa adaug si ca fetele sunt fete si conteaza cum te imbraci ca sa le poti cuceriwinking.

| Petru_Alyn_Hațegan_1999 a răspuns:

Si sa nu ne jigneasca niciodata.este doar parerea mea.

| ssprite a răspuns:

Pai cucerirea sa vina de la sine adica sa nu fie rapida si incomoda sa fie dulce si lenta. baiatul sa fie cat de cat dragutthinking si sa nu ne jicneasca niciodata.este doar parerea mea.