| Gabitzzza a întrebat:

Tocmai am instalat sweet im si acum cand vreau sa deschid pagina de google chrome imi apare sweet im si doar o chestie mica in care pot cauta cve vreau pe google ce pot sa fac sa revina la normal pag de google?

Răspuns Câştigător
| bump a răspuns:

Buna
in dreapta sus e o cheie ai click pe ea si apoi iti apare o fereastra.dai la Optiuni si ti se deschide ceva,,, o sa gasesti pe la mijlocul paginii "Pagina de pornire", dai click pe "Deschideți această pagină:" si in caseta aia scrii : http://www.google.ro/

1 răspuns:
| Moov a răspuns:

Te duci în control panel, după asta Network Internet.internet options sau ceva de genu şi change your homepage, şi în prima căsuţă scrii www.google.ro că probabil(adica 100% sigur dacă nimereşti unde ţi-am zis) va aparea sweet im.com sau ceva de genu. Sper să te ajute.