| arvamircea a întrebat:

Tocmai am intrat la liceu si sunt nerebdator sa aflu colegii mei de clasa. Acum vine problema : NU IMI GASESC COLEGII!
Daca ma puteti sa ma ajutati ar fi bine ^_^.Ma cheama Andrei Arva; Brasov; Colegiul Nicolae Titulescu Brasov

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Nu găsești pe net lista cu colegii tăi de clasă! Și eu am căutat, însă nici urmă de așa ceva!
Dacă vrei să-ți afli colegii, du-te la liceul respectiv și vezi că trebuie să fie o listă în care apari și tu!

| Ioonela a răspuns:

Pai ar trebui sa te duci la liceul unde ai intrat si de obicei pe usa sunt afisate listele cu clasele de a IX-a, cu colegii tai si cu ce diriginte vei avea. Succes la liceu!winking

| LivingLouder a răspuns:

La unele licee nu se dau pe site, iti recomand sa te duci la scoala sau daca nu vrei sa bati atata drum degeaba mai intai dale un telefon

| micutzafinetze a răspuns:

laughing du-te la liceul unde ai intrat si trebuie sa fie afisat undeva o lista cu clasele si elevii repartizati in ele