| bogdanbogdan13 a întrebat:

Tocmai ce m-am inscris la un concurs si trebuie sa-mi fac o gashca! deci vreau sa va intreb care vrea sa intre cu mine in gasca? este ceva de munca...trebuie sa votam o saptamana, pana duminica. Trebuie sa facem rost de f multe voturi... cele mai votate 2 gasti se duc la mare! deci am gasit de cuviinta ca fiind f multi, din diferite orase, vom putea castiga, sa mergem la mareelaughing.si nu conteaza cati membri suntem. pentru info add : k_flow_hip_Hop

2 răspunsuri:
| carmenushaa a răspuns:

Un vot plzz...tnx...imi pare rau ca nu te pot ajuta la intrebarea ta :|

http://superfete.cancan.ro/2010/07/carmen-11/

as fi foarte bucuroasa daca mai putea vota...multumesc din suflet!

| carmenushaa a răspuns:

Un vot plzz...tnx...imi pare rau ca nu te pot ajuta la intrebarea ta :|

http://superfete.cancan.ro/2010/07/carmen-11/

as fi foarte bucuroasa daca mai putea vota...multumesc din suflet!

Va rog oameni buni sa ma votati... un singur clik :D:D va multumesc...si va ador!