| bogdanbogdan13 a întrebat:

Tocmai ce m-am inscris la un concurs si trebuie sa-mi fac o gashca! deci vreau sa va intreb care vrea sa intre cu mine in gasca? este ceva de munca...trebuie sa votam o saptamana, pana duminica. Trebuie sa facem rost de f multe voturi... cele mai votate 2 gasti se duc la mare! deci am gasit de cuviinta ca fiind f multi, din diferite orase, vom putea castiga, sa mergem la mareelaughing. si nu conteaza cati membri suntem. pentru info add : k_flow_hip_Hop

2 răspunsuri:
| SentimenteColorate a răspuns:

Id andre.andra24iti dau mai multe expicati dar da-mi fundita plzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inscrie-te, activeaza-ti contul si incepe sa castigi bani adevarati
fara nici o investitie, trebuie doar sa te joci
http://www.anno1777.com/index.php?i=31669