| mitza69 a întrebat:

Tocmai mi-am luat carnetul de sofer. Am facut scoala pe Logan, si am invatat pe o dacia 1310 (care inca o mai folosesc), ce imi recomandati? sa imi iau o masina noua sau sa mai tin dacia?

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

Degeaba se numeste cinvea sofer daca nu i-a trecut o dacie prin mana big grin Dacia e buna sa inveti sa conduci pe ea dar daca iti permite bugetul ar trebui sa iti iei un model ceva mai nou :/ Ca daca tot o sa sari in ochii lumii sa sari intr-un mod placut big grin In fine asta e parerea mea, daca nu esti complexat de clasica 1310, pastreaz-o big grin

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ShowTim3 a răspuns:

winking tine dacia inca 6 luni si mai condu cu ea, ca daca iti iei acum una de 10k euro si o busesti... parerea meawinking

| andra_9585 a răspuns:

Ia-ti masinaaa! nu mai folosi rable ca nu merita, doar nervi, adica mno daca merge frumos si vrei sa investesti in ea tuneaz-o ca lumeahappy