| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai mi am luat un laptop Lenovo thinkbook 15 g2 are si mi se pare ca nu este prea luminos. E la maxim luminozitatea si tot mi se pare mica pentru mine. Setările sunt ok am verificat tot. De la ce credeți ca poate fi? Eu am windowsul piratat si nu este activat momentan. Credeți ca dupa ce l activez se v a mai schimba luminozitatea sau tot asa o sa fie? Parca inainte sa bag windowsul era mai luminos

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

De la pret. Vrei ecrane luminoase cu adevarat, te costa binisor.

| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

hee hee) am un laptop De acum 10 ani si daca l dai la maxim te orbeste. Si totusi a fost 2600 lei asta si e un laptop f bun. Totusi luminozitatea nu inteleg de ce e as micuta