| GeorgeAlexandruuu a întrebat:

Ma ajutati si pe mine, Am si eu o problema cu luminozitatea unui laptop Toshiba. Nu imi merge sa dau luminozitatea mai mica nici cu Fn+f2/f3 nici din setarile windows 7. va rog ajutati-ma sa imi dau luminozitatea mai mica cumva ca este la maxim.

2 răspunsuri:
| Adriankuala a răspuns:

Ai instalat ubuntu

| serverconfig a răspuns:

Salut. Incearca sa instalezi driver-ul placii video de pe site-ul Toshiba. La anumite modele de Toshiba apare problema aceasta daca este instalat alt driver decat cel recomandat de ei. Inainte de a instala, dezinstaleaza-l pe cel care este instalat acum.