| Th3eo a întrebat:

Tocmai mi-am luat un telefon samsung g600 si nu merge sa iau muzica pe telefon cu cablul de date pentru ca nu imi deschide fereastra. ce sa fac? fundita

3 răspunsuri:
| Th3eo explică:

Tot nu mergesad

| S_6864 a răspuns:

Dai la "my computer" si sunt acolo "disk local g, c, d, e etc." si in vor mai aparea "disk local f si h" la mine personal f =datele de pe memory cardul' de la telefon / si h=cu alea din memoria telefonului. dai click pe unu dintre ele si iti apar fisierele. sper ca te-am ajutat ^_^

| sol_5564 a răspuns:

Probabil are probleme cu niste contacte la usb mai incearca si daca nu mai e o posibilitate, daca ai micro card de memorie introdu`l intr-un cititor de carduri (sau la laptop care are gaura special pentru micro card) si pui ce vrei pe el happy!