| Mandy a întrebat:

Tocmai mi-am taiat genele, si am luat mai mult de jumatate din ele.Problema e ca nu stiu daca o sa-mi imi creasca worried. Eu auzisem ca-ti cresc mai frumoase, dar unii spun ca nu mai cresc. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| HallyKity a răspuns:

De crescut cresc dar foarte greu pentru ca ai vazut ca mai cad si ele si daca ar fi sa nu mai cresca cear iesiilaughingmai frum nu stiu daca cresc mai bine e sa nu mai faci asa ceva lasa-le asa cum sunt ele; 0

2 răspunsuri:
| αℓє a răspuns:

Mandd`.Nu trebuia sa faci asta! Nu iti mai cresc! Sansele sunt de 1o % sa-ti creasca.Am citit dintr-o revista ca nu e bine.Nu o sa fie mai frumoase!

| Needle a răspuns:

Dupa parerea mea...cresc dar cresc destul de greu...dar ca sa fi sigura ai putea merge la o farmacie sau la un doctor sa intrebi