| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU ...ieri sau alaltaieri nu stiu ce mi-a venit mie sa imi tai putin genele sa vad cum imi sta.Doar ca in loc de putin le-am taiat pe jumatate:-s.Si asta doar la un ochi (nu pe toate , cam jumatate din ele)!Pana acum nimeni n-a observat dar daca ma uit de aproape se vede.Spuneti-mi :in cat timp cresc genele la loc?Nu vreau sa imi ziceti de ulei de richina (sau altceva)pentru ca daca mi-as lua va imaginati ca ar vedea ca mi-am luat si mami ,tati etc si nu vreau sa se stie...Deci vreau sa stiu in cat timp cresc la loc genele.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| YouMe a răspuns:

Din cate stiu eu, cresc mai gru pentru ca daca ar creste mai repede, ar trebui sa le tai regulat... eu zic totusi sa astepti, caci poate vor creste dar nu foarte rapidhappy... FUNDA?

1 răspuns:
| CrissuCristina a răspuns:

Buna, vor creste inapoi, dar mai greu decat celelalte fire de par, cam vreo 4-5 saptamani.Dar totusi ai putea sa iti cumperi ulei de ricin si sa il ascunzi de mama si tatal tau, costa 3 lei o stisluta de ulei.