| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU ...ieri sau alarteri nu stiu ce mi-a venit mie sa imi tai putin genele sa vad cum imi sta.Doar ca in loc de putin le-am taiat pe jumatate:-s.Si asta doar la un ochi (nu pe toate , cam jumatate din ele)!Pana acum nimeni n-a observat dar daca ma uit de aproape se vede.Spuneti-mi :in cat timp cresc genele la loc?Nu vreau sa imi ziceti de ulei de richina (sau altceva)pentru ca daca mi-as lua va imaginati ca ar vedea ca mi-am luat si mami ,tati etc si nu vreau sa se stiebig grin...Deci vreau sa stiu in cat timp cresc la loc genele.

Răspuns Câştigător
| IoanapSG a răspuns:

Nu le luoa inseama pe ceilalti. Alcultama pe mine.
Am o veste buna pentru tine.

- Genele cresc la loc.

Am si o veste proasta.

- Genele cresc cam intr-un an intreg.

Ar trebui sa le tai pe toate la aceeasi lungine sau sa-ti pui gene false.
Sa nu-ti treaca prin minte sa-ti dai simel acum cat le ai jumate taiata ca va arata foarte urat. Eu stiu ca si prietena mea a facut la fel.

6 răspunsuri:
| кαтнєяιιηєPιєяcє a răspuns:

Bună. Genele nu îți mai cresc înapoi straight face eventual, trebuie să te dai cu rimel ca să nu se observe. Succes.

| BiancaStoran a răspuns:

Rimel,sa nu se vada... alceva nu stiu, gene false? Nu mai cresc la loc oricum...

| murgumaria85 a răspuns:

IoanapSG ti-a dat un raspuns foarte bun, si eu mi-am taiat din lungimea genelor foarte putin pentru a creste mai mari si a avut rezultate, insa a trebuit sa astept mai bine de jumatate de an!

| Paulicamm a răspuns:

Duse-s! Profesorul meu si le-a taiat cand era mic din greseala si acum nu mai are. crying. Numa daca pui de-alea false

| Rebecca009 a răspuns:

Genele nu mai cresc la loc. Unde ti-a fost gandul fato?

| AnyAnA99 a răspuns:

Le-am taiat pentru ca am citit pe un site ca daca iti tai varfurile cresc mai frumos...si le-am taiat putin mai mult.Nu se observa asa mult deci sa nu va imaginati ca sunt mici mici, dar imi statea mai bine inainte...sincer nu mai stiu ce sa cred, unii zic cumva, altii altcumva.Dar multumesc oricum!