| danik134 a întrebat:

Top 10 cele mai bune echipe de fodbal din europa.
Eu zic.
1.Fc bayern munchen
2.Borussia dordmund
3.FC barcelona
4.Real madrid
5.Fc chelsea
6.Manchester city
7.Manchester united
8.Paris-saint-german
9.Juventus
10.Ac milan

2 răspunsuri:
| Laurentiuuu a răspuns:

Nu-mi plac topurile de gen, dar tu ai mers pe parcusul din Champions League topul nu este in nici un caz asa AC Milan a cazut, Juventus la fel (ma refer la competiitile europene si nu numai), Chelsea? Nu mii se pare echipa din sezonul acesta (2013-2014) sa fie asa de sus mai de graba un Arsenal as putea spune singura echipa care batut-o pe Bayern in precedentul sezon de Champions League, United si ea intr-o continuua scadere relatiile de joc nu s-au finalizat complet, PSG da chiar este in primele 10, doar ca in meciul cu Real s-a vazut diferenta, Realul jucand cu multi pusti si in prima repriza si in a 2-a (sa tinem cont ca Realul a avut nu mai putin de 10 spanioli pot spune wow din calitate de fan al echipei, pentru ca nu ne-a obisnuit asa ce-i drept majoritatea erau tineri, iar PSG cu doar 2 francezi.Pe scurt PSG-ul a jucat cu cea mai buna echipa posibila (a schimbat spre final sa nu se faca atat de tare de ras si Realul schimbase o echipa intreaga in a 2-a repriza) de la o echipa formata aproape doar din pusti, as mai putea scrie mult mai mult decat aici, dar nu stiu daca suntem pe aceeasi lungime de unda.

| BOSS123456789 a răspuns:

Ai dreptate, dar barca e acum in afara top 5