| Anonim3222222 a întrebat:

Tot timpul cand vreau sa pun masa musculara pun foarte multa masa musculara pe picioare, pe piept destul de mult, iar pe brate deloc. Daca nu voi mai face picioare voi mai pune masa musculara pe picioare?

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Masa musculara se pune doar acolo unde lucrezi. Daca vrei brate, lucreaza brate, daca nu mai vrei picioare nu mai lucra picioarele.

| VreauSaAjut2000 a răspuns:

Salut, atat timp cat nu antrenezi muschii picioarelor, ei nu se dezvolta, deci nu.