| SamuelTudosa a întrebat:

TPU am activat parola de protejare a confidentialitatii, am uitat codul acela, am setat un numar de telefon si erau niste optiuni pe acolo de primire a pin-ului, cum reusesc sa-l deblochez?!

2 răspunsuri:
| MyLadySad a răspuns:

Salut!
Ține apăsat pe butonul de pornire până îți apar niște opțiuni printre care restaurare. Dă pe,, restaurare'' ( adică va reveni la setările din fabrică, PS: ți se vor șterge contactele și cel mai probabil pozele (depinde de telefon, eu am Allview și pozele au rămas ) ) Sau îl poți reporni simplu, depinde de la telefon la telefon.
Sper că te-am ajutat, mult succes îți doresc!