| Queen_Rock_1994 a întrebat:

TPU AM NEVOIE AJUTOR! Va rog, spuneti-mi si mie citate tip status despre orgoliu, viata, diverse! dau fundita! :X

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| 1Mihai1 a răspuns:

Omul este condamnat să fie liber...

| Alitsuu a răspuns:

♥ Fa-i sa se intrebe de ce inca zambesti. Fiindca tu poti si printre lacrimi. ♥ ♠ Vrei sa pari un dur, un rau. Pe mine nu ma sperii. Iei teapa de la mine, cum ia Tom de la Jerry.♠ ♦O lacrima este 1% apa si 99% sentimente♦ Doar atatea imi amintesc. Daca vrei, da-mi id tau de messenger si iti mai trimit.