| madu_7184 a întrebat:

TPU! am si eu o intrebare. am varicela sh mi. a aparut sh pe fata...acum am coarja sh am luat. o sh s. a facut din nou.imi va ramane semn? pentru cei care au avut va rog sa ma ajutati...ca sunt disperata cryingcrying va rog ajutati.ma love struck

5 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Rupe-ti cojile in continuare daca vrei sa ramai pe toata viata cu un look inconfundabil! Astampara-te, ca o sa regreti!

| Love3 a răspuns:

Daca nu te atingi pe fata si daca te ingriesti nu iti va ramane! fundita?

| TheAnonimGirl a răspuns:

Nu mai rupe cojilehappy
asa am patit si euwhistling
si am 2 semne pe fata din cauza varicelei.
astampara-tehappy
ca sa nu iti ramana semne nu trebuie nici s te scarpini nici s rupi cojile.trebuie sa le lasi in pace pana vor trece elehappy
apoi nu vei mai avea nici un fel de probleme

| zuzulici09 a răspuns:

Asa am patit si euucrying si astept raspuns.

| zuzulici09 a răspuns:

Asa am patit si eu si astept raspuns