| Stefy200 a întrebat:

TPU av roog ajutor.Nu imi gasesc culegerea de matematica.Este o culegere verde de clasa a vi-a semestrul doi de la editura "Clubul Matematicienilor"are niste omuleti pe ea.O are cineva acasa? Imi trebuie nsiet enunturi pentru tema de azi de la matematica.Va roog repede. Daca poate cineva:de la paginile 86-87 exercitiile 1, 2 si 3.Imi trebuie cerintele.Va rog mult.

2 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Imprumut-o si tu de la cineva sau fa o poza a paginii de la colegi.

| HaHalera a răspuns:

Ce iti mai trebuie culegere? Peste 20 de zile iei vacanţa! Copiaza si tu exerciţiile sau îi zici ca ţi-au furat culegerea rolling on the floor la mine merge de fiecare data faza!
Bafta la copiat!