| Alexandra009 a întrebat:

am tras la xeros o carte de mate :matematica pentru clasa a5a semestrul 2 de la editura clubul matematicienilor si nu mai gasesc pagina 74! cine are cartea poate sa-mi scrie exercitiile 4,5,6,7? sau daca poate prin alta modalitate sa mi le arate a-si fi foarte recunascatoare multumesc.

2 răspunsuri:
| DeaAndreea09 a răspuns:

Autor(i):Marius Perianu, Catalin Stanica, Ioan Balica, Dumitru Savulescu
Editura: Art
An aparitie: 2013
Nr. pagini: 205 pagini
Colectia: Art Educational
Categorie: Clasa a V-a, Manuale scolare
ISBN: 9789731248660
Transport: 9,90 lei - prin Posta Romana
13, 90 - prin Fan Courier
imi pare rau numai atat pot sa te ajut, daca gasesc exercitiile intru si t-i le spun, nu-mai daca ti-o comanzi

| DeaAndreea09 a răspuns:

Am gasit eu, daca vrei iti dau messu meu si iti fac o poza sa vezi