| AlWaYsSmYlE a întrebat:

TPU azi mi-a zis sora mea ca si maine este vacanta deci cand incepem scoala maine sau miercuri?
Fundita pentru rasp corect!

Răspuns Câştigător
| Lylia a răspuns:

Vom merge miercuri la scoala, pentru ca ministrul s-a mai indurat sa ne dea o zi in plus. Deci sora ta a avut dreptatehappy

8 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Miercuri,marţi este nu ştiu eu ce, un fel de cerc pedagogic, iar ministerul ne'a dat o zi în plus la vacanţa de Paste. Sper că te'am lămurit.
Zi faină!

| AnneMarri a răspuns:

O începem miercuri, s-a anunţat la TV şi pe internet.

| Lavy a răspuns:

Miercuri incepem scoala

| Kitty a răspuns:

La Stiri au spus ca miercuri.

| iKatherin a răspuns:

Miercuribatting eyelashes. Fundiţă?

| pitcrv a răspuns:

cei de la minister sau indurat sh au dat o zi libera si scoala va incepe de miercuri...

| Ana96_3682 a răspuns:

Scoala incepe miercurihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miercuri se va merge la scoala si ziua de maine va fi recuperata ori intr-o sambata ori intr-o zi stabilita de directoare