| anonim_4396 a întrebat:

TPU. Ce parere aveti de telefonul lg gt400? daca merita cumparat si cam la ce pret este gasit in magazine la liberthinking

1 răspuns:
| alex97ro a răspuns:

Este un telefon superb, 6 milioane nu este o avere(dar daca nai este si pe abonament)Ecran TFT, Dimensiuni 109 x 54 x 15.9, 262144 culori, Camera 5 MP, Rezolutie 2592x1944 pixeli, Timp stand by pana la 350 ore, Timp convorbire pana la 5h.Este un telefon care cum sa zic asa la modabig grin nu te-ai face de ras cu el eu am gt405big grin da nu-i mare diferenta