| DiAnnALoVE a întrebat:

TPU ce sa fac sa imi grabesc ciclul (nu mi-a venit pana acum deloc)

Pls fara interventie cirurgicala sau cu doctori

Dau funda!♥♥♥♡♡♡★★★☆☆☆

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da unde te grabesti asa? crezi ca primesti un premiu daca iti vine? Nu doar chinuri cateva zile pe luna timp de multi ani de acum incolo

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu prea poți face nimic. Lasă natura să-și urmeze cursul firesc.
https://sanatate.bzi.ro/......nere-25480

| Fatamuntilor a răspuns:

Cati anisori ai?
Daca ai depasit 16-17 ani mergi la doctor!

| deeeaqq a răspuns:

Ej nebună?
Să vezi tu ce tortură e, apoi te aştept cu întrebări gen "cuuum să scap mai repede de ciclu? sad"

| CdeMetal a răspuns:

De ce ai vrea să-ti grăbești ciclul?

| Turbo223 a răspuns:

Imi pare rau, dar nu este posibil.PUR SI SIMPLU NU ESTE.Intr-o zi o sa iti vina exact cum doresti dar timpul schimba tot.In locul tau multe care au ciclu s-ar fi bucurat deoarece sunt riscuri de durere de burta oribile, sa iti curga mult si sa se pateze hainele (trebuie folosite niste tampoane bune si bineinteles sa nu iti vina peste 5 luni dupa iar sa iti vina etc.Degeaba stai si astepti un raspuns diferit, deoarece nu ai cum sa iti grabesti ciclul.Menstruatia apare doar cand corpul este pregatit si al tau nu este, nu ar fi bine daca ti-ar veni acum si trebuie sa intelegi asta.

| Clockwork a răspuns:

Nu ai cum sa iti grabesti ciclul

| xFairyChild a răspuns:

De ce ai vrea să-ți grăbești ciclul?rolling on the floor
Să știi că nu e nimic interesant când ai ciclu.
Eu m-aș bucura în locul tău că nu mi-a venit. rolling on the floor)