| Maria_7245 a întrebat:

Poti fi insarcinata daca ti-a venit menstruatia(dar diferita fata de alte luni, adica nu curgea la fel de tare incat sa ma patez, cand faceam treaba mica ma ustura si curgea sange)si nu am nici un simptom...doar ca imi simt ciudat burta mi pic unflata(din cauza cum am avut interventie cirurgicala cu ani in urma, si mi se umfla de fiecare data cand se schimba vremea)si prietenul meu nu a lasat in mine straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| valThina a răspuns:

Pai daca te ustura nu e de la o sarcina.e de la altceva. dupa ce iti trece du-te la medicul de familie si ca sa fi linistita tot dupa ce iti trece fa un test de sarcinahappy dar nu cred ca esti insarcinata

| Lummy a răspuns:

Nu ai cum sa fii insarcinata! ca si insarcinata trebuie' sa se "intalneasca" un spermatozoid cu un ovul

| Maria_7245 explică:

In martie am avut aprindere de plamani...si mi sa dau o gramada de pastile, si ibuprofen...cate 2-3 pe zistraight face si la varsta mea (17 ani) din cate am inteles nu se da ca sunt prea tari:-s si mi-a zis o asistenta ca va avea consecintze printre care si modificarea menstruatiei