| pinkpinqdanaa a întrebat:

TPU : >:
=]] ceva :c...
cOmik tonguetongue

De pe ce prOgram va editatzi voi pozele...dar.sa nu apara programul acolo jOs...
Intelegeti >>:: deci cine imi rasp primul cu rasp cOrect ia Fundaaaaaa :X:X

Răspuns Câştigător
| Miina a răspuns:

Buna.
Photoscape[incepatori]
Photoshop[pentru cei care stiu.]
Funda?puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| Malphas a răspuns:

Photoshop express editor. Şi mai e şi online, drăcia! big grin Ţi-am dat mură-n gură!

| rater1994 a răspuns:

Photoshop nu-s despre ce vrei sa zici cu faza de jos dar baftawinking

| wolder a răspuns:

Photoscapetongue
nu ramane numeletongue

| Robert7186 a răspuns:

Adobe Photoshop. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop cs 5

| ktina a răspuns:

Photo Filtre
Nu apare numele programului jos pe poza, o poti prelucra, schimba culorile, scrie un text pe poza, fein, eu una ia multumita de program.
Bafta!

| vlagnar99 a răspuns:

Acolo jos ar fi... unde?

| eooooprima_2730 a răspuns:

Foto flexer