| FataCuBuff a întrebat:

TPU cum sa fac sa ma inteleg cu toti adica sa ma suporte toti sa fiu prietenoasa si sa nu Mai zica nimeni ca sunt timida sau baietoaica dau funda si vot

6 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Niciodata nu te vei intelege cu toti, crede-mahappy M-am trezit injurata din senin pe privat doar pentru ca am iesit user-ul zilei, deci ce sa mai zic.
Eu zic doar ca ar trebui sa fii tu, vei gasi persoane ca tine, cu acelasi caracterhappy nu trebuie sa te chinui sa le intri pe sub piele celor cu (virgula) care nu esti compatibila.
Ca sa fii mai prietenoasa, mai intreaba si tu "ce faci?", "ce ai mai facut?" si asculta raspunsul. Implica-te in discutiile lor, razi cu ei, iesiti impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oameni diferiti, pareri diferite. Nu se poate sa te intelegi bine cu toata lumea. Exista oameni care nu te vor suferi pentru ca, pur si simplu, nu te suferawinking fara motiv.
Fii cat mai prietenoasa si amuzanta (dar nu exagera) si vei avea cat mai multi prieteni.
Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru FataCuBuff):

Zambeste tuturor. Razi la toate glumele lor (chiar daca nu-ti vine). Ajuta pe toata lumea. Fii activa pe Facebook, e-mail, etc. (asta inseamna mai mult a fi de gasca, dar in prezent lumea nu mai face cine stie ce diferenta).
Ma rog, tine si de caracter... Daca ai asta in sange o sa-ti fie usor, daca nu fa totul ca la cartewinking

| Ironicnαme a răspuns:

Părerea altora nu ar trebui să conteze pentru tine. Asta eşti tu şi nu trebuie să te schimb datorită unor păreri. Fii tu însăţi!

| ѕмιℓєfσямєℓℓу a răspuns:

Incearca sa ai mai multa incerdere in tine. Dar nu ar trebui sa te schimbi pentru nimeni si nimic in lume, tu esti speciala pentru ca esti TU!