| Balboa a întrebat:

TPU cum trebuie sa se imbrace o fata ca sa impresioneze un baiat?

Răspuns Câştigător
| RoxyVoica a răspuns:

Hei. Asa fel incat sa-i reflecteze personalitatea.

3 răspunsuri:
| marlanuu a răspuns:

Sa se imbrace asa cum ii place ei, sa fie ea...sa se simta bine in pielea ei!

| maryngeorge a răspuns:

Sa se inbrace cu cei place iei ca doar nu de cate ori va veni la ia va sta asa cum ii place lui cum ii sta bine si cum ii place

| Adita_8424 a răspuns:

Cu haine care sa-l impresioneze pe baiat, dar sa stii ca si caracterul si comportamentul sunt foarte importante, asa ca bafta cu baiatu'!