| FataCuBuff a întrebat:

TPU de ce atunci cand ma cert cu cineva sau se ia cineva de mine sau cand ma bat cu cineva tremur? dati-mi niste sfaturi cine imi zice funda+vot:*

Răspuns Câştigător
| RamonikRamo a răspuns:

Poate ca tie teama sa nu claachezi :d asa cred sau poate cel/cea cu care te certi stie ceva despre tine care nu vrei sa mai afle nimeni big grin :* asta e parerea mea si mie mi se intampla dar acum sunt mai mare!

Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

De la nervihappy

Răspuns utilizator avertizat
| LolaLollita a răspuns (pentru FataCuBuff):

Cand ma enervez prea tare, eu tremur. Pentru calmare, beau pliculete de calciu, magneziu si vitamina D3.

Răspuns utilizator avertizat