| loredanalorena a întrebat:

TPU! Need help! Dc nu-mi pot schimba pe fb numele? Uitati ce-mi apare:Numele întreg: *****************(nu pot sa vil spun)
Este necesar ca toţi utilizatorii să-şi folosească numele real pe Facebook. Află mai multe. Aveţi în vedere faptul că, de obicei, confirmarea modificării numelui durează 24 ore.
Nume alternati : Mada
Pentru a salva setările, tastaţi parola aferentă contului Facebook.
Parolă:*********************
Ce sa fac? Nu-mi da voie sa-l schimb! ajutati-ma va rog! Funda!

Răspuns Câştigător
| ReadAllAboutMe a răspuns:

Pai depinde de cate ori l-ai schimbat de ex daca l-ai schimbat de 2-3 ori deja. nu mai ai voiehee hee Asa mi s-a intamplat si mie. Sper ca te-am lamurit. Succes! puppy dog eyes Papatongue