| D3xteR a întrebat:

Hey TPU.
ce pot face ca sa imi dea voie cei de la facebook sa imi schimb numele?
sub nume acolo unde schimb scrie : Este necesar ca toţi utilizatorii să-şi folosească numele real pe Facebook. Află mai multe. Aveţi în vedere faptul că, de obicei, confirmarea modificării numelui durează 24 ore. straight face
mor vreau sa imi schimb numele
ajutati-ma
dau fundawinking

4 răspunsuri:
| kaattyy97 a răspuns:

Nu are cum. eu l-am chimbat de o gramada de ori. Mai incearca. Bafta!

| Vintagee a răspuns:

Numele pe care vrei sa il pui pe facebook nu trebuie sa aiba in componenta numere sau simboluri, de exemplu numele "D3xteR" nu va fi acceptat.

| D3xteR explică (pentru Vintagee):

Nu ma refeream la asta
dar nu mai imi dau voie sa il schimb deloc

| Vintagee a răspuns (pentru D3xteR):

Facebook permite schimbarea numelui doar de 4 ori din cate stiu, poate ai depasit numarul. Sau poate este un anumit interval de timp pe care trebuie sa-l astepti pana la urmatoarea schimbare a numelui gen ( 1 schimbare pe luna ).