| ionutzzz7878 a întrebat:

TPU, prietena mea la care tin fffffffffffffffffffffff mult mi -a zis acum ca sunt liber sa fac ce vreau simt ca innebunesc mi s-au muiat picioarele si am o stare pe care n am avut-o demult crying poate spuneti ca sunt barbat ca nu stiu ce dar o iubesc mult tare si maine iar o sa o vad ca trece pe la mine innebunesc... ce spuneti sa fac crying

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ai zice ca genul asta de baieti nu mai exista dar...happy
Tu ai orgoliu in tine? Din ala masculin, ca-n filme cand ea e il implora sa se intoarca si el ii da cu flit?
Daca nu, ar trebui
Ti-a dat cu flit in cel mai patetic mod, te-a pus pe liber ca o locomotiva defecta si tu plangi dupa ea?laughing
Lasa iubitul si treci la actiune. Iubirea dauneaza creierului

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Trebuia sa te pregatesti pentru asta.Nu orice relatie tine foarte mult.Incearca sa o uiti, iesi in oras cu prietenii. ocupa'ti cu altceva ca sa nu te mai gandesti la ea.

| SpYk3 a răspuns:

Singuru vinovat esti tu, trebuia sa iti dai seama ca fraiera nu te place, sau poate s-a plictisit, sau poate e pe invers, si in legatura cu intrebarea ta, poarta-te ca si cum nimic nu s-a intamplat, e cel mai bine asa!