| deliutza_7233 a întrebat:

TPU. rog seriozitate! vreau sa va intreb ce parere aveti despre siteul www.telefonultau.eu? as vrea sa comand un telefon de acolo da nu sunt sigura ca il voi primi ok...va rog ajutor TPU:*:*

4 răspunsuri:
| paul21 a răspuns:

Prietenul meu si-a comandat un telefon de pe acest site si i-a venit acasa cam in doua saptamani. L-a primit nou-nout. N-avea zgarieturi si chestii din-astea. N-ar trebui sa iti faci griji, site-ul este unul autorizat si te asigur ca nu vei avea probleme!

| smile1 a răspuns:

Hm...pai ce sa zic mai deutza, eu cred ca ar fi mult mai bine sa mergi tu in magazin sa il alegi cu mana ta, decat sa comanzi dupa net. ar putea sa vina ok dar te-ai putea si insela. decat sa risti mai bine e sa alegi tuwinking. lasa netu' ca e altceva sa il vezi happy. bafta :*. funda?big grin

| Lov3m3islittle a răspuns:

Pai comanda daca iti vine telu bine daca nu nu...

| HuskyDog a răspuns:

Deliutza eu am un telefon de pe site adus DIN KOREA deci sigur merita doar pana nu ajunge nul platesti