| Innovation a întrebat:

TPU va rog ajutor!
Stiti ca sunt pe facebook poze din acelea gen daca poti sa iti scrii numele litera cu litera fara sa te intrerupa cineva.Am incercat si eu,dar pe la ultima litera mi-a zis ca sunt temporar blocata.Dar aici vine si problema, de ieri tot imi zice ca sunt temporar blocata! Si nu merge sa postez comentarii din cauza asta.Credeti ca daca mai astept se va debloca? Cam in cat timp?

1 răspuns:
| pLeX a răspuns:

Chestiile astea au rolul de a aduce comentarii unei fotografii. comentarii de pe urma carora adminii paginii castiga bani.

prin introducerea unui numar mare de comentarii intr-un timp foarte scurt, facebook realizeaza ca pierde bani si testeaza utilizatorii sa nu cumva sa utilizeze soft-uri care sa automatizeze procesul.

cam 24h astepti.