| passenger a întrebat:

TPU,va rog am mare nevoie de ajutor! Sora mea a plecat in strainatate si mi-a lasat mie laptop-ul ei de la servici cu toate documentele, fisierele care evident tin de serviciul ei si sunt importante.Azi stateam cu el si din greseala mama l-a tras din priza,el inchizandu-se. Eu imediat i-am dat drumul din nou si mi-am aparut o chestie "Windows loading files" si dupa mi-a aparut un dreptunghi din care trebuia sa selectez limba dorita. Am selectat si dupa mi-a aparut din nou un dreptunghi cu "Startup Repair,System Restore,System Image Recovery,Windows Memory Diagnostic, Command Prompt". Am apasat pe "Startup Repair" si mi-a dat eroare. Ce sa fac? Sunt toate documentele ei acolo si nu vreau sa se piarda! Ce sa selectez?
Mersi!
dau bineinteles funda

Răspuns Câştigător
| 4ndr3i a răspuns:

Banuiesc ca are windows 7.NU?
nu cumva ti a aratat o chestie din care sa selectezi start windows normally si inca una in care sa i dai repair? dar daca tu zici ca scria deja windows loading files inseamna ca tu nu ai apasat nicio tasta si l-ai lasat sa si faca treaba(adica a selectat singur varianta cu repair).Mi s a intamplat si mie chestia asta si nu e ceva grav.e doar o eroare de sistem atunci cand Pc este inchis fortat. Sper sa te descurci!
bafta!

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Lasa-l asa si nu mai fa prostii sau vorbeste cu ea. Asa e cel mai bine. Bafta!

| DLeonard a răspuns:

Scuza-ma dar nu am inteles. Ai dat STARTUP REPAIR si calculatorul ti-a generat o eroare? Se mai aprinde? Ce eroare iti da?