| passenger a întrebat:

TPU am mare nevoie de ajutor! Sora mea a plecat in strainatate si mi-a lasat mie laptop-ul ei de la servici cu toate documentele, fisierele care evident tin de serviciul ei si sunt importante.Azi stateam cu el si din greseala mama l-a tras din priza,el inchizandu-se. Eu imediat i-am dat drumul din nou si mi-am aparut o chestie "Windows loading files" si dupa mi-a aparut un dreptunghi din care trebuia sa selectez limba dorita. Am selectat si dupa mi-a aparut din nou un dreptunghi cu "Starup Repair,System Restore,System Image Recovery,Windows Memory Diagnostic, Command Prompt". Am apasat pe "Starup Repair" si mi-a dat eroare. Ce sa fac? Sunt toate documentele ei acolo si nu vreau sa se piarda!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| 4ndr3i a răspuns:

Salut! Cred ca stiu eu care i problema...scrisesem un raspuns pentru tine acum cateva ore dar nu cred ca am apasat butonul trimite..si mi e lene sa l scriu din nou...sa nu faci vreo prostie. calculatorul nu e stricat..nu te lua dupa ceilalti sa faci vreo greseala.ia ID meu :andy_2007_4u@yahoo.com si da mi add si ti explic cum sta treaba..am patit din astea de multe ori. URGENT!

7 răspunsuri:
| mariaWoW a răspuns:

Pai cu parere de rau dar...s-a stricat poti sa uiti de el.Probabil si-a pierdut memoria cand a fost deconectat brusc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dul la un hacker de prin zona ta, o sa stie el ce sa faca!

| VGC a răspuns:

Se poate sa se fi salvat undeva mie cand mi.a instalat Windows-ul cineva cand l-am aprins aveam toate fisierele care erau in C.

| passenger explică (pentru VGC):

Dar nu are nicio legatura cu intrebarea mea ce mi-ai zis tu! Serios... Decat sa raspunzi asa, mai bine nu raspunzi.

| VGC a răspuns (pentru passenger):

Alta optiune nu vad decat sa instalezi Windows. Daca esti asa priceput descurcate.

| mirelaa a răspuns:

Deci cel mai bine si daca merge incearca System restore, trebuie sa astepti cateva minute si iti alegi data din care sa iti revina.

| passenger explică (pentru mirelaa):

Cand selectez imi zice "To use System Restore, you must specify which Windows installation to restore. Restart this computer, select an operating system, and then select System Restore."
Ps: N-am niciun cd cu Windows... Nici nu stiu ce fel de Windows are.

| 4ndr3i a răspuns (pentru passenger):

Salut! Cred ca stiu eu care i problema...scrisesem un raspuns pentru tine acum cateva ore dar nu cred ca am apasat butonul trimite..si mi e lene sa l scriu din nou...sa nu faci vreo prostie. calculatorul nu e stricat..nu te lua dupa ceilalti sa faci vreo greseala.ia ID meu :andy_2007_4u@yahoo.com si da mi add si ti explic cum sta treaba..am patit din astea de multe ori. URGENT!