| BeeFree a întrebat:

Tr sa fac un eseu pornind de la ideea a iubi inseamna a iertahappy imi puteti da niste idei:X?

2 răspunsuri:
| TraficantaDeFunde a răspuns:

Pai nu stiu eu ma gandeam ca daca iubesti pe cineva cu adevarat poti sal ierti big grin

| MaditsSaaa a răspuns:

Gandeste-te la ideea ca, cu ajutorul iubirii poti trece peste orice, si ca a ierta e mereu mai bine decat a te razbuna.
desi uneori incercam sa apelam la razbunare, sentimentele purtate ne dau puterea de a ierta persoana iubita indiferent de greseala facutahappy

sper ca te-am ajutathappy
Funda?batting eyelashes