| me_1960 a întrebat:

Traiti o iubire ca in filme? A-ti putea sa mi-o povestiti?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va exista niciodată o iubire ca în filme.
Mereu vei simţi că odată şi odată va veni momentul în care vei spune * Dragostea nu e ca în filme *
Dar cu toate acestea, este un sentiment profund ce te face să pluteşti, să te simţi măreţ.

1 răspuns:
| PotcaPădurii a răspuns:

Hmm, in filme de obicei aia doi se intalnesc intr-un oras mare, tipa-i de la dracu'-n preaznic, se intalnesc de doua zile, dupa aia unu'-i da papucii din greseala, bla bla bla, in final se reintalnesc. Mama, ce profund. Nu, nu traiesc si prefer nici sa nu traiesc chestii de genu'.