| Korb a întrebat:

Treaba sta cam asa...e vorba de o prietena, in viata reala suntem prieteni dar uite ca pe facebook nu vrea sa ma adauge in lista si nu pricep de ce..tragedia nu e ca nu ma baga in lista de Facebok, nu imi pasa prea tare, dar oare sa existe vreau motiv pentru care nu face asta?

Răspuns Câştigător
| oHarryo a răspuns:

Pot exista nenumarate motive. Nu trebuie sa fii nici paranoia insa chiar e ciudata situatia. Daca in viata reala sunteti prieteni poti sa o intrebi de ce nu te adauga in lista, nu trebuie sa fii direct, din intrebari in intrebari atinge subiectul si intereseaza-te.

7 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

Întreab-o. Fata poate nici nu știe că un te are în listă sau poate a omis s-o facă.

| Korb explică (pentru Morphines):

Poi i-am dat request.dar nu mi-a confirmatlaughing

| Morphines a răspuns (pentru Korb):

Poate nu este pe FB... online.winking

| Korb explică (pentru Morphines):

Nah...cred ca a intrat ieri..ca m-am uitat de curiozitatelaughing

| Korb explică (pentru Morphines):

Daca a mai postat ceva.

| Morphines a răspuns (pentru Korb):

Atunci vorbește cu ea la școală. Poate nu a observat.

| Korb explică (pentru Morphines):

Poate laughing